Select & Collect

Samaziniet iztrūkumu, palieliniet kontroli

Visi mazumtirgotāji cīnās ar inventāra zaudējumiem un ienākumu samazināšanos iztrūkuma dēļ. Vidējais iztrūkums mazumtirdzniecības industrijā ir aptuveni 2% no apgrozījuma (saskaņā ar Nacionālās mazumtirdzniecības federācijuas datiem Pasaulē 2015. gadā mazumtirgotāji kopumā cieta 123 miljardu ASV dolāru iztrūkumu.

Iztrūkums iekšējās vai ārējās zādzības dēļ ir viena no aktuālākajām problēmām, kas jārisina mazumtirdzniecības industrijai. Visā pasaulē darbinieku veiktās zādzības un veikalu zādzības veido 77% no kopējā iztrūkuma.
Visbiežāk zagtie produkti ir nelieli paaugstinātas cenas produkti: skuvekļi, tabaka, bezrecepšu medikamenti, prezervatīvi, grūtniecības testi, baterijas, mobilo tālruņu aksesuāri un kosmētika, ko var viegli noslēpt un pārdot tālāk.

Cieši saistīta ar iztrūkuma problēmu ir inventāra kontrole. Inventāra uzraudzīšanai, skaitīšanai un krājumu papildināšanai ir nepieciešams daudz resursu, un resursi tiek samazināti daudz produktīvākās darbībās.

Kā tas darbojas

Izmantojot risinājumu “Select & Collect” var samazināt iztrūkumu, vienlaikus inventāra kontrole kļūst efektīvāka. Risinājums “Select & Collect” glabā paaugstinātas cenas produktus izsniegšanas iekārtā, kas atrodas pie veikala izejas. Klienti saņem produktu kartes vai talonus ar skārienjutīgo ekrānu palīdzību, kas ir izvietoti visa veikalā, dodas uz kasi, maksā par produktiem un tad tos saņem no izsniegšanas iekārtas.

flowchart-select-and-collect

 

Nav zaudējumu, veiksmīgāka uzņēmējdarbība

Vensafe ir StrongPoint risinājums “Select & Collect” paaugstinātas cenas produktiem, kas samazina zaudējumus un optimizē operācijas ar inventāru. Paaugstinātas cenas produkti tiek glabāti drošā Vensafe izsniegšanas iekārtā. Tas aizsargā peļņu, novēršot visu zaudējumus veikala zādzību vai darbinieku veikto zādzību dēļ.

Izmantojot Vensafe, jūsu darbiniekiem nav noliktavā jātur un jāpapildinaa paaugstiinātas cenas produktu krājumi, viņiem ir tikai jāpapildina Vensafe izsniegšanas ierīces krājumi. Tas uzlabo inventāra pārvaldību un kontroli, izmantojot programmatūras risinājumu, kas nodod informāciju par inventāru.

Lasīt vairāk

Select & Collect produkti 3 objekti

Vensafe izsniegšanas iekārta

Vensafe tirdzniecības automāti paredzēti dažādu izmēru un formu preču izsniegšanai. Tas ļauj ar automātiem pārdot visdažādākā veida preces. Mazumtirgotāji var…

Vensafe info kioski

Sensorie ekrāni ļauj Jūsu klientiem viegli atrast viņiem nepieciešamās preces. Produkti var būt sakārtoti pa kategorijām, vai visu pārdošanā esošo…

Produktu kartes Vensafe

Produktu kartes tiek izmantotas kā papildinājums skārienjutīgajiem ekrāniem. Produktu kartes tiek izvietotas visā veikalā, aizvietojot paaugstinātās cenas produktus. Tās var…

Saistītās publikācijas